سوالات متداول

1- من برای اولین بار قصد خرید /  فروش دلار به شما را دارم نحوه ی معامله به چه صورت است؟             

ج: اگر قصد فروش دارید کافیست یک تماس تلفنی و یا پیامی به ما داشته باشید و از آخرین قیمت ها مطلع شوید ، در صورتی که مشکلی با Rate مشخص شده نداشتید ، مقدار دلار مورد نظر رو به یکی از حسابهای ما واریز میکنید و کمتر از 6 ساعت وجه ( ریالی ) رو دریافت خواهید کرد.                                                                                      

اما اگر اولین باری است که قصد خرید از ما رو دارید حتما باید هویت شما مشخص بشه ، به طوری که ابتدا عضو سایت میشوید بعد از شماره ثابت خود با ما تماس حاصل میفرمایید و بعد از احراز هویت ، شماره حساب های داخلی رو که در سایت هم موجود است در اختیار شما قرار میدهیم ، پس از واریز وجه دلار مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد ، توجه داشته باشید که حتی برای خرید 1 دلار،حتما باید یکی از مدارک شخصی خودتون ( کارت ملی ، گواهینامه ، کپی شناسنامه و... ) رو برای ما ارسال کنید.

 

2- نحوه ی اعتماد سازی به چه صورت است؟


ج: سایت سنترال اکسچنجر از سال 2007 فعالیت خودش رو آغاز کرده و خوشبختانه حتی 1 مورد معامله ای که موجب نارضایتی مشتری شده باشه در طول این مدت نداشته،فعالیت مدیریت سایت در انجمن ها به صورت کاملا فعال بوده و سابقه ی وی کاملا مشخص میباشد.


شماره تماس های ثابت و اعتباری مدیریت در وبسایت درج شده است که خود این میتونه یک نوع اعتماد سازی برای مشتریان عزیز باشد.

شما مشتری عزیز همچنان میتوانید مشخصات ما را در کمپانی وبمانی مشاهده بفرمایید ، Business Level که نشان دهنده ی حجم معاملات میباشد.

3- نحوه ی فروش وبمانی به شما به چه صورت هست؟

ج: لطفا اول از اینجا قیمت دلار وبمانی رو چک بفرمایید ، و بعد مقدار دلار رو به "Z139393664576" با Protection code ( کد حفاظتی ) ارسال بفرمایید. در قسمت Description شماره حساب ملت ، سامان ، پاسارگاد و یا اگر این 2 حساب رو ندارید شماره کارتتون رو همراه با مشخصات دارنده ی حساب وارد کنید.

در آخر فرم مربوطه رو تکمیل بفرمایید و در قسمت توضیحات کد حفاظتی رو درج کنید،کمتر از 6 ساعت معادل ریالی ارسال خواهد شد.

- توجه داشته باشید که برای فروش وبمانی هم باید عضو سایت شده باشید در غیر اینصورت از دریافت وبمانی معذوریم.

- مورد مهم و بعد اینکه در قسمت WMID اسم و فامیل ارسال کننده باید Public باشد و مشخصات بانکی و دارنده ی حساب وبمانی باید یکی باشد.

نمونه:  https://passport.wmtransfer.com/asp/certView.asp?wmid=102373896329 که البته مشخصات ما به دلایلی Public نیست اما مشتریان عزیز حتما باید گزینه ی Last Name و First name نمایان باشد.

4- من در چند سایت PTC مشغول فعالیت هستم و به زودی به حداقل مقدار برداشتد  میرسم ، آیا میتوانم شماره حساب شما رو در سایت وارد کنم؟

 

ج:از دوستان عاجزانه خواهشمندم در مورد اینگونه سایت ها تماس و یا PM نزنن ، با کمی سرچ و تحقیق هم میتوانید متوجه شوید که هیچ سایتی قادر نیست به ازای هر کلیک 1  یا 2 دلار به شما بپردازد.


پی نوشت : تنها سایت NeoBux.com هستش که مورد تایید هست و دلار هاش مشکلی ندارد و به راحتی خرید و فروش میشود.

 

5- حداکثر مقدار خرید و فروشی که میتوانیم در معامله ی اول انجام بدهیم چقدر است؟

 

ج: برای فروش به ما محدودیتی وجود ندارد اما برای خرید از ما خداکثر 400 دلار، و برای دفعات بعد این رقم افزایش میابد.

 

6- آیا امکان خرید از شما بدون عضویت در سایت امکان پذیر است؟

 

ج: خیر

 

7. من میتوانم از حساب شخص دیگری به حساب بانکی شما پول واریز کنم؟

 

ج: خیر به هیچ عنوان.

 


8- بنده فعلا دسترسی به سیستم ندارم / نمیتوانم عضو شوم / مشکل دارم / عجله دارم / کارم گیرِ و.... آیا میتونید شماره کارتتون رو بدید من ریال بزنم و شما هم دلار؟؟

 

ج: خبر به هیچ عنوان ، فقط در صورتی که عضو سایت باشید و از حساب خودتان حواله کنید و در آخر فرم خرید را پر کنید ، امکان دریافت دلار فراهم خواهد شد.

 


معامله حضوری برای دوستان ( شیرازی ) امکان پذیر است.

 

وبمانی ، وب مانی ، خرید و فروش وبمانی ، خرید و فروش وب مانی ، دلار ، وریفای کردن حساب وبمانی

Copyright © 2007 CenTraL-Exchanger.Net
Theme Designer: Pixelweb